Connect with us

Trashik.NEWS

Материалы

Чоловіку повідомлено про підозру особі за фактом посягання на життя працівника правоохоронного органу

За даними слідства, мешканець с. Гора Бориспільського району, умисно не виконуючи законні вимоги працівників Бориспільського ВП ГУНП в Київській області, діючи з раптово виниклим прямим умислом, направленим на позбавлення життя працівника правоохоронного органу, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, наніс один удар металевою викруткою в голову працівнику поліції у зв’язку з виконанням останнім службових обов’язків.

Особу затримано, в порядку ст. 208 КПК України, та повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 348 КК України (посягання на життя працівника правоохоронного органу).

На підставі клопотання слідчого погодженого з прокурором, Бориспільським міськрайонним судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб без можливості внесення застави.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

У разі доведення його вини в суді останньому загрожує покарання до 15 років позбавлення волі або довічне позбавлення волі.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прокуратура Київської області


Continue Reading
You may also like...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top