Connect with us

Trashik.NEWS

Материалы

На Харківщині судитимуть касира-контролера, яка привласнила гроші клієнтів банку

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно жінки, яка, обіймаючи посаду старшого контролера-касира банку, зловживала службовим становищем, привласнювала та розтрачувала чуже майно (ч. 2, 3 ст. 191 КК України).

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Едуард Новіков, встановлено, що контролер-касир сектору касових операції філії одного з банків у період з 07.03.2019 по 18.07.2019 року неодноразово привласнювала гроші клієнтів. Жінка, користуючись своїм службовим становищем та маючи доступ до даних клієнтів, встановлювала ПІН-код на платіжні картки, відключала послугу СМС-банкінгу, а потім знімала готівку у банкоматах з чужих рахунків.

Сума матеріальної шкоди, завданої банку, складає понад 116 тис. грн.

14 січня поточного року стосовно вказаної особи до суду скеровано обвинувальний акт за правопорушення, передбачене ч. 2, 3 ст. 191 КК України, — привласнення, розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно.

Жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Пресслужба прокуратури Харківської області


Continue Reading
You may also like...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top