Connect with us

Trashik.NEWS

Материалы

Більше ₴33 тис. втратив мешканець Тернопільщини після спілкування з «працівником банку»

До співробітників відділення поліції із заявою про шахрайство звернувся житель Борщівського району. Зі слів чоловіка, після того, як він поспілкувався з особою, яка назвалася працівником служби безпеки фінустанови, клієнтом якої він є, з його кредитної картки було знято 33 200 гривень.

Потерпілий розповів, що розмістив оголошення про продаж товару на одному з популярних сайтів і йому зателефонував начебто потенційний покупець та запропонував завдаток. Втішений можливістю продати бажане, чоловік одразу ж назвав номер картки.

Більше 33 тис грн втратив мешканець Борщівського району, поговоривши з працівником банку

Проте згодом надійшов інший дзвінок – невідома особа назвалася працівником служби безпеки банку і запевнила, що потрібно назвати код, який прийде чоловікові на телефон, щоб провести конвертацію долара на українську гривню. Будучи переконаним, що це продавець надсилає йому завдаток в зелених, чоловік зробив усе, як того вимагав невідомий. Як наслідок – з кредитки було знято понад 33 тисячі гривень.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано частиною 1 статті 190 ККУ. Поліцейські вкотре застерігають краян бути дуже уважними та пильними, якщо маєте в користуванні банківську картку. Адже шахраї знають тисячі способів, як обнулити ваш рахунок. Важливо нікому і за жодних обставин не розголошувати дані банківської картки і пам’ятайте, в телефонному режимі з невідомими особами не вирішуйте жодних питань, що стосуються фінансів. // Тернополяни


Continue Reading
You may also like...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top