Connect with us

Trashik.NEWS

Материалы

Керівництво департаменту Харківської ОДА підозрюють у привласненні більше півмільйона гривень бюджетних коштів

Кошти з обласного бюджету виділялися на проведення поточного ремонту мереж електропостачання багатоквартирних житлових будинків у м. Лозова.

Злочинну діяльність посадових осіб викрили оперативники управління стратегічних розслідувань в Харківській області, слідчі слідчого управління обласної поліції спільно з прокуратурою Харківщини.

Правоохоронці встановили, що до «схеми» з привласнення бюджетних коштів причетні директор одного з департаментів обласної держадміністрації, його заступник та керівник комерційної структури. Фірма останнього виконувала поточний ремонт мереж електропостачання багатоквартирних житлових будинків у м. Лозова. З метою привласнення коштів посадовці вносили завідомо недостовірні відомості щодо обсягу та вартості виконаних робіт. Унаслідок їхньої діяльності обласному бюджету завдано збитків на суму понад пів мільйона гривень.

Сьогодні, 30 червня, директорові департаменту ХОДА, його заступникові та керівникові комерційної структури слідчі повідомили про підозру за ч. 4 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 28 червня заступникові директора департаменту Харківської міської ради було повідомлено про підозру за розтрату понад 800 тисяч гривень державних коштів.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top