Connect with us

Trashik.NEWS

Материалы

Миколаївські поліцейські викрили керівництво виправної колонії у системному хабарництві

Неправомірну вигоду отримували від ув’язнених, їхніх родичів та близьких осіб за вирішення питань умовно дострокового звільнення, отримання посилок, організації побачень. Наразі у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу затримано керівника та співробітника однієї з виправних колоній області.

Злочинну діяльність групи осіб викрили та задокументували оперативники управління стратегічних розслідувань у Миколаївській області Нацполіції, слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, під процесуальним керівництвом Миколаївської обласної прокуратури.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит

За даними слідства, організував діяльність групи керівник однієї з виправних колоній області. До її складу також входили двоє працівників установи та так званий «наглядач» за колонією.

За можливість отримання посилок, організацію побачень, вирішення питань щодо умовно дострокового звільнення ув’язнені, їхні родичі або близькі особи мали сплачувати певну суму коштів.

Так, в ході оперативних заходів правоохоронці задокументували декілька фактів вимагання та отримання зловмисниками неправомірної вигоди.

Сьогодні, 5 січня, керівника виправної колонії та одного з її співробітників було затримано одразу після перерахування чергового «траншу» на картковий рахунок родича фігуранта.

Загальна сума по задокументованих фактах одержаної неправомірної вигоди  – 27 тисяч гривень.

Наразі керівник та співробітник установи затримані у порядку статті 208 Кримінального  процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення їм підозр за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України та обрання запобіжних заходів.
Після проведення низки процесуальних заходів буде надана правова оцінка діям інших двох учасників групи.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції Україн
и


Continue Reading
You may also like...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top