Connect with us

Trashik.NEWS

Материалы

На Дніпропетровщині судитимуть фігурантів шахрайської «схеми» із заволодіння нерухомістю

У «оборудках» задіяні адвокатка, нотаріус, державний реєстратор та керівники комерційних структур. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Злочинну «схему» із заволодіння нерухомістю громадян та комерційних структур викрили та задокументували оперативники управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області Нацполіції, слідчі обласного управління поліції та прокуратури.

Організувала процес заволодіння майном 36-річна адвокатка та директорка товариства. До протиправної діяльності залучила двох керівників приватних товариств, нотаріуса, підприємця та державного реєстратора.

На підставі фіктивних рішень суду вони отримали право власності на чотири об’єкти – квартиру, два будинки та нежитлове приміщення, які знаходились у законній власності третіх осіб. У подальшому зареєстрували майно вартістю 8,8 мільйонів гривень на підконтрольних осіб – незахищені верстви населення. Надалі примусово їх виселили, а нерухомість продали.

27 серпня організатору та учасникам шахрайської «схеми» слідчі повідомили про підозру за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство), ч. 3 ст. 28 ч.ч. 3,4 ст. 358 (Підроблення, використання підроблених документів), ч. 3 ст. 365-2 (Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги), ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Обвинувальний акт направлено до Індустріального районного суду  м. Дніпропетровська.

Департамент стратегічних розслідувань
Національна поліція України


Continue Reading
You may also like...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top