Connect with us

Trashik.NEWS

Материалы

На Житомирщині чотирьох митників звинувачують у завданій державі шкоді на ₴3,7 млн.

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальних провадженнях стосовно двох посадових осіб підрозділу регіонального митного поста у місті Житомирі, обвинувачених у зловживанні службовим становищем, що спричинило істотну шкоду та тяжкі наслідки державним інтересам на суму 2,1 млн грн.

Наразі обвинувальні акти у кримінальних провадженнях за ч.ч. 1, 2 ст. 364 КК України скеровано до суду. За даними слідства, злочини скоєно заступником начальника та трьома інспекторами митного посту протягом 2017-2018 років (стосовно заступника начальника та інспектора митного посту матеріали були виділені в окремі кримінальні провадження, досудове розслідування перебуває на стадії завершення).

Митниця

Посадові особи, діючи в інтересах місцевого приватного товариства, здійснили оформлення 21 вантажного транспортного засобу на підставі товаросупровідних документів, які містять недостовірні відомості стосовно року виробництва та дати їх першої реєстрації.

Унаслідок незаконних оборудок державним інтересам завдано шкоди на загальну суму 3,7 млн грн.

Досудове розслідування проводило територіальне управління Державного бюро розслідувань, що у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу УСБУ в Житомирській області.

Справи розглядатиме Житомирський районний суд. Публічне обвинувачення підтримуватиме Житомирська обласна прокуратура.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. // zhitomir-online.com


Continue Reading
You may also like...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top