Connect with us

Trashik.NEWS

Материалы

На Житомирщині судитимуть директора підприємства та його спільника за незаконний видобуток піску на ₴71 млн.

Коростишівською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо директора товариства та його спільника за фактом незаконного заволодіння ґрунтовим покривом земель, що створило небезпеку для довкілля, безгосподарського використання земель, виведення земель лісогосподарського призначення з обороту, порушення правил використання надр, та зловживання повноваженнями службовою особою, зі збитками на загальну суму 71 млн грн (за ч. 2 ст. 239-1, ч. 4 ст. 240, ст. 254, ч. 2 ст. 364-1).

За даними слідства, директор товариства та його спільник – мешканець Житомирщини без відповідних дозвільних документів організували незаконний видобуток піску на земельній ділянці лісогосподарського призначення, яка перебуває у користуванні ДП «Коростишівський лісгосп АПК». Протягом 2016-2019 років вони видобули понад 96 тис м куб корисної копалини.

Коростишівською місцевою прокуратурою в інтересах держави до обох фігурантів провадження та підприємства, яке займалося незаконним видобутком піску, заявлено позов про відшкодування завданої шкоди на суму 71 млн грн.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури


Continue Reading
You may also like...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top