Connect with us

Trashik.NEWS

Материалы

Підприємство, що ухилялося від сплати податків, повернуло у бюджет столиці ₴12 млн.

Податкова міліція Головного управління ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом умисного ухилення від сплати податку на землю з боку керівництва столичного підприємства.

«Працівники одного з підприємств, шляхом заниження нормативно-грошової оцінки земельної ділянки та внесення цих неправдивих відомостей у податкову звітність, ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах. Але під час досудового розслідування у кримінальному провадженні податки були відшкодовано в повному обсязі на суму понад 12 млн гривень», — повідомив в.о. ГУ ДФС у м. Києві Сергій Кононенко.

За його словами, працівники податкової міліції постійно вживають заходів, аби спонукати підприємців погашати податкову заборгованість перед бюджетом.

Тож у січні 2021 року за даним випадком до суду було направлено клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності колишнього виконуючого обов’язки генерального директора вказаного підприємства на підставі ч. 4 ст.212 КК України у зв’язку з відшкодуванням завданих державі збитків.

ГУ Державної фіскальної служби у м. Києві 


Continue Reading
You may also like...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top