Connect with us

Trashik.NEWS

Материалы

Погода на вихідні 20-21 червня

Останніми днями практично по всій території України переважає нестійка погода з частими грозовими дощами, які іноді супроводжуються градом, шквальним вітром чи навіть смерчами.

Про це йдеться в повідомленні Українського гідрометцентру.

Нет описания фото.

Причиною цьому є специфічна синоптична ситуація, що є сприятливою для утворення купчасто-дощових хмар, з яких і утворюються грози. І на вихідних ця синоптична ситуація все ще істотно не зміниться. Тож характер погоди буде наступним:

у більшості областей пройдуть грозові дощі, вдень в окремих районах можливий град та шквали 15-20 м/с, на Закарпатті та Прикарпатті очікуються значні дощі, лише у неділю на сході країни без опадів.
Температура у західних областях вночі 12-17°, вдень 20-25°; на решті території вночі 15-20°, вдень 25-30°, на сході країни до 33°.

У Києві також пройдуть короткочасні дощі з грозами.  Температура вночі становитиме 17-19°, вдень 27-29°.

Нагадуємо, що літні опади мають дуже локальний характер і часто проявляються на невеликій території. Наприклад в одній частині міста — дощить, а в іншій все ще світить сонечко. Це типово для так званих конвективних процесів (грози, граду, шквалів). Проте навіть при невеликому охопленні території вони можуть набувати значної сили і завдавати значної шкоди, а інколи навіть бути причиною людських жертв. Тож бережіть себе і при настанні грози заховайтесь у приміщенні та зачиніть вікна і двері. І пам’ятайте, що не можна ховатися від грози під деревами!

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top