Connect with us

Trashik.NEWS

Материалы

Поліція Німеччини викрила найбільший торговельний майданчик в даркнеті

Німецька поліція також заарештувала ймовірного керівника цього нелегального торговельного майданчика в даркнеті. До припинення його роботи цей майданчик налічував майже 500 тисяч користувачів та понад 2400 продавців.

Німецькі поліцейські викрили, ймовірно, найбільший у світі нелегальний торговельний майданчик в даркнеті та заарештували його вірогідного керівника. Про це у вівторок, 12 січня, повідомила генеральна прокуратура німецького міста Кобленц, передає інформагенція dpa.

Поліція ФРН викрила великий торговельний майданчик в даркнеті

Прокуратура уточнила, що 11 січня була припинена робота цього торговельного майданчика під назвою DarkMarket, а його сервери вимкнуті. Крім того, було заарештовано 34-річного австралійця біля німецько-данського кордону. Він — ймовірний керівник цього нелегального торговельного майданчика в даркнеті.

«До моменту закриття DarkMarket був, мабуть, найбільшим у світі торговельним майданчиком в даркнеті з майже 500 тисячами користувачів та понад 2400 продавцями», — заявили у прокуратурі Кобленца.

Розслідування проводили Центральна кримінальна інспекція в Ольденбурзі та земельне управління з питань кіберзлочинності генеральної прокуратури Кобленца. Також до розслідування залучили представників правоохоронних органів іноземних країн. // DW


Continue Reading
You may also like...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top