Connect with us

Trashik.NEWS

Материалы

Понад 12 тисяч ножів, пістолетів, електрошокерів виявила Служба судової охорони столичного регіону у відвідувачв судів

Як повідомив «УК» заступник начальника Територіального управління Служби Судової охорони у місті Києві та Київській області Юрій Чуфрін загалом до 70 об’єктів правосуддя столичного регіону впродовж 2020 року співробітники управління не допустили пронесення 12699 заборонених предмета.

gun_sud

Відвідувачі судових установ залишали у спеціальних шафах зброю, ножі, балончики зі сльозогінним газом, електрошокери та інші заборонені для пронесення предмети. Найбільше заборонених речей було виявлено у Шевченківському — 2069, Святошинському — 1236, Дарницькому – 758 районних судах міста Києва та у Києво-Святошинському — 425, Ірпінському – 246, Вишгородському – 153 судах Київської області.

Також полковник Служби судової охорони зазначив, що співробітники територіального управління забезпечили громадський порядок під час проведення близько 300 резонансних судових засідань. Здійснювали заходи із запобігання загрозам особистій безпеці суддів.  Спільно з Національної поліцією Україна та Національною гвардією України не допустили протиправних дій.

Служба судової охорони попереджає відвідувачів органів та установ системи правосуддя про необхідність залишення за межами будівель речі підвищеної небезпеки а саме; боєприпаси, вибухонебезпечні, радіоактивні, наркотичні речовини, зброю, газові балончики, електрошокери та колюче-ріжучі предмети.

УК


Continue Reading
You may also like...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top