Connect with us

Trashik.NEWS

Материалы

Розтрата коштів, виділених на будівництво казарм: екскерівникові теруправління МОУ повідомлено про підозру

Недбале ставлення військовопосадовця до служби призвели до розтрати коштів, виділених на будівництво казарм у м. Бахмут. Сума збитків понад 3 мільйони гривень.

Протиправну діяльність нині колишнього керівника територіального управління оборонного відомства та ряду директорів комерційних структур викрили оперативники управління стратегічних розслідувань у Донецькій області Нацполіції, слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Полтаві, під процесуальним керівництвом Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил.

В ході слідства встановлено, що офіцер підписав офіційні документи, до яких заздалегідь були внесені недостовірні відомості щодо обсягів та вартості виконаних робіт під час будівництва казарм поліпшеного планування у м. Бахмут. На підставі цих документів на рахунки комерційних структур перерахували бюджетні кошти за роботи, які фактично не були виконані. В наслідок чого завдано збитків на суму понад 3 мільйони гривень.

У вівторок, 5 січня, екскерівникові одного з теруправлінь Міністерства оборони було повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 425 (недбале ставлення до військової служби) Кримінального кодексу України.

Наприкінці грудня минулого року про підозру повідомили трьом керівникам комерційних структур. Дії підозрюваних кваліфіковані за  ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

За скоєне офіцерові може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України


Continue Reading
You may also like...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top