Connect with us

Trashik.NEWS

Материалы

Сектантський спрут Мартинова-Аделадже може розростись по всій території Борщагівської ОТГ

Після публікації в пресі та серйозного резонансу в соціальних мережах, місцеві жителі всерйоз занепокоїлись можливістю приходу до влади в Борщагівській ОТГ сектанта Романа Гаха, повністю підконтрольного забудовнику Андрію Мартинову.

Місцеві жителі бояться, що у разі перемоги Романа Гаха на посаду голови Борщагівської ОТГ відбудеться підвищення тарифів на комунальні послуги та будуть введені нові побори для бізнесу та власників житла, як наразі це відбувається в ЖК “Софія від Мартинова” та “Софія Резідентс”.

Також назріває конфлікт на релігійному ґрунті, адже більшість православних віруючих категорично проти нав’язування їм та їхнім дітям пропаганди секти Благодать в дитсадках та школах.

Нагадаємо, що забудовник Андрій Мартинов людина пастора-афериста Сандея Аделадже, по якому відкрито ряд кримінальних справ.

Андрій Мартинов ніколи не був самостійною фігурою, фактично будучи “смотрящим за бізнесом” від Сандея Аделаджі, який з 2005 року почав фінансувати його будівельний бізнес по сектантській лінії.

Роман Гах – наразі працює начальником ЖЕКу у ЖК побудованих Мартиновим, немає вищої освіти, за п’ять років будучи депутатом селищної ради Софіївської Борщагівки ні разу не з’явився на засіданні.

To Top