Connect with us

Trashik.NEWS

Материалы

У Міносвіти заявили, що невідомі особи проникли до будівлі та фотографували документи

МОН звернулося до правоохоронців.

Наприкінці серпня вночі до Міністерства освіти і науки України проникли невідомі особи та зайшли до однієї з приймалень.

Міносвіти заявило, що вночі невідомі особи проникли в будівлю і фотографували документи

Фото: Макс Требухов

Про це повідомляється на сайті МОН.

Зазначається, що в МОН ведеться відеофіксація. На записі з камери відеоспостереження видно, як невідомі особи потрапили до приймальні, а потім і до самого кабінету. Камера зафіксувала, як особи переглядали папери, робили фото службових документів та нишпорили у приміщенні.

З будівлі міністерства вони вийшли через 15 хвилин після того, як залишили кабінет.

«МОН вважає, що особи, які незаконно проникли до приміщення міністерства, скористалися своїм службовим становищем та здійснили перевищення влади або службових повноважень. Не виключається можливість, що невстановлені особи будуть намагатися використати незаконно отримані службові документи у протиправних цілях, у т.ч. з метою нанесення шкоди державним інтересам у сфері освіти, а також з метою дискредитації працівників МОН», — йдеться в заяві МОН.

Зазначається, що міністерство скерувало до правоохоронних органів заяву про кримінальне правопорушення з метою внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.// LB.ua


Continue Reading
You may also like...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top