Connect with us

Trashik.NEWS

Материалы

У Вишгороді застрелили колишнього бійця «Айдару»

22 травня о 3 годині ночі у Вишгороді було чути постріли. Люди говорили, що від їхніх звуків спрацювали сигналізації на автівках, що стояли поруч. Потім жителі довколишніх будинків на місці події бачили криміналістів.

За словами представників ветеранської спільноти, стрілянина забрала їхнього побратима, пише видання zbroya.info.

Корнієнко Ігор Михайлович

«Сьогодні вночі у Вишгороді був вбитий ветеран АТО з батальйону “Айдар” – Корнієнко Ігор Михайлович, на псевдо Корнєй. На жаль, війна забирає і тих, хто з неї повернувся», повідомила Громадська спілка «Ми українці».

Як розповів керівник ГС «Ми українці» Іван Татауров, Корнєй у своєму житті виявляв громадську активність, був учасником Майдану Гідності, а з перших днів війни на сході – бійцем «Айдару».

Після двох років бойового життя повернувся у Вишгород, де займався охоронною діяльністю. Був щирою, врівноваженою людиною, боровся з наркозлочинністю.

Нинішньої фатальної ночі, зауважив Іван Татауров, під вікнами будинку Корнєя шуміли напідпитку хлопці. Ігор Корнієнко вийшов їх заспокоїти, але чомусь узяв  з собою автомат – то була зареєстрована мисливська зброя.

Хлопці якимось чином забрали автомат і вистрелили з нього у «Корнєя». Кулі були не смертельними (? — ред.), але Ігор Михайлович помер від больового шоку.

Трьох хлопців поліція затримала, а четвертому, який стріляв, тоді удалось утекти.

Громадська спілка «Ми українці», повідомляє що, 23 травня, об 11 годині біля Вишгородського моргу, місце збору для прощання з Корнєєм. Похорони призначені також на 23 травня.

«Завтра в Україні відзначається День героїв, встановлений на честь українських вояків – борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни. У цей день наша ветеранська спільнота відвідує могили побратимів на кладовищах, де поховані герої Вишгородщини, вшановуючи їх пам’ять. Завтра також плануємо це зробити, але на жаль, почнеться цей день із ще одного похорону…», зауважує Іван Татауров.

Як повідомив начальник Вишгородського відділу поліції Роман Бежук, четвертого учасника інциденту також уже затримано.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top