Connect with us

Trashik.NEWS

Материалы

Виявлено факти безпідставного притягнення засуджених до дисциплінарної відповідальності в Кагарлицькій виправній колонії № 115

Керівником Кагарлицької місцевої прокуратури спільно з працівниками прокуратури області проведено особистий прийом засуджених, які відбувають покарання в державній установі «Кагарлицька виправна колонія (№ 115)».

За результатами організованої перевірки доводів засуджених виявлено грубі порушення їх прав та вимог кримінально-виконавчого законодавства в діяльності виправної установи при вирішенні питання про їх дисциплінарну відповідальність за вчинення порушень розпорядку дня.

Так, трьох засуджених притягнуто до дисциплінарної відповідальності за нібито відсутність на ранковій загальній перевірці, що як встановлено прокурорами не відповідає дійсності.

Реагуючи на вказані порушення прокуратурою області начальнику державної установи «Кагарлицька виправна колонія (№ 115)» внесено вказівку з вимогою поновити права засуджених, скасувати незаконно застосовані до них стягнення та притягнути до дисциплінарної відповідальності працівників установи, з вини яких допущено ці порушення, яка перебуває на розгляді.

Прокуратура Київської області


Continue Reading
You may also like...
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top